Marka olma hedefi ile
15 Yıllık Tecrübe
ile Sizlerleyiz!

Siz Hayal Edin
Biz Gerçekleştirelim
BAYİİ İŞLEMLERİ
GİRİŞ İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ!
*
*
Bayi Değilseniz BAYİ KAYIT FORMU'na Tıklayarak Kaydolabilirsiniz..

Biz Kimiz?

15 yıllık tecrübe birikimimizle kurulan
DEFNE BANYO, tamamı kendi üretimimiz olan "banyo aksesuarları" konusunda, sahip olduğu uzman ve eğitimli kadrosuyla sektörün öndece gelen firmalarındandır.

DEFNE BANYO, sektördeki geçen 15 yıllık tecrübe birikimini en iyi şekilde değerlendirerek, banyo aksesuarları konusunda, ticaret ve pazarlama, dışı ticaret gibi sektörlerde yaptığı ve yapacağı atılımlarla; kaliteli işçiliğiyle dünya standarlarında aksesuar ve hizmet tederaiği sağlayan ve bu özellikleriyle banyo aksesuarları, mutfak aksesuarları ve ofis gereçleri pazarlarında rekabet eden bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Banyo aksesuarları konusunda, pazar payını ve rekabet gücünü artırmayı, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiştir.

DEFNE BANYO, iç ve dış pazarların değişen isteklerine teknoloji birikimi ve insan gücünün katkısı ile kolayca yanıt verebilmektedir

DEFNE BANYO, müşterilerinin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir.

Hedefimiz!

Müşterilerimize verdiğimiz üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.